Промислове та присадибне вирощування лікарських рослин

Які рослини можна садити біля лохини?
18.12.2023
Сушіння лікарських рослин: Правила заготівлі
19.02.2024

Вирощування лікарських рослин може стати високоперспективним бізнесом. І компанія “Фіто Ферма” докладає максимум зусиль, щоб забезпечити гуртових клієнтів якісними та цінними лікарськими травами. Поділимось власним досвідом у вирощуванні, сушінні та реалізації лікарських трав.

Вирощування лікарських рослин, як бізнес

Вирощування лікарських трав знаходить свій шлях у фармацевтичній галузі та медицині, де попит на натуральні компоненти постійно зростає. Також їх активно застосовують в косметичній та харчовій промисловості. Вони стають популярними інгредієнтами для природних косметичних засобів та функціональних продуктів харчування.

Варто сфокусуватись на вирощуванні рослин, які користуються попитом в фармацевтиці то б’юті галузі. Наприклад, лаванда, ромашка, кропива, мальва. А, оскільки, лікарські трави завжди у вартості. Завдяки обмеженій конкуренції, є можливість висувати конкурентоспроможні ціни.

Як розпочати бізнес вирощування лікарських рослин:

  • Вирощування кількох видів рослин: Розширте асортимент для забезпечення різноманітності та підвищення конкурентоспроможності.
  • Провести аналіз ґрунту: Визначте, які ґрунтові умови найкраще підходять для кожного виду рослин. Це забезпечить їхнє оптимальне зростання.
  • Заготівельні пункти: Встановлення точок збору та переробки для оптимізації постачання.
  • На замовлення: Пропонуйте можливість вирощування під конкретні замовлення, щоб задовольнити унікальні потреби клієнтів.
  • Налаштування каналів збуту: Оберіть оптимальні канали збуту, такі як продаж через фармацевтичні компанії, косметичні бренди.
  • Потенціал відкритого ринку Європи: Відкрийте для себе можливості в Європі, де попит на органічні та екологічно чисті продукти ще невичерпний. Забезпечте себе місцем у цьому високо потенційному ринку.

«Фіто Ферма» – ваш надійний партнер у торгівлі дикорослих трав, квітів, коріння і інших частин медичних рослин. Співпрацюємо з більш ніж 10 фермерами і заготівельниками з України. Приєднуйтеся до нас у сфері вирощування лікарських трав!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *