Фіто Ферма

Компанія працює з 2015 року


Фіто Ферма - Ваш надійний партнер у торгівлі дикорослих трав, квітів, коріння і інших частин медичних рослин. Наші клієнти - це більш ніж 10 компаній з фармацевтичної країн Європи. Ми співпрацюємо з більш ніж 10 фермерів і заготівельників з Західній України.

Ми з високою відповідальністю ставимося до своєї роботи та невтомно прагнемо стати більш ефективною компанією, щоб наші клієнти отримували максимальні результати у вирощуванні лікарських та польових рослин. Компанією керує команда професіоналів із багаторічним досвідом роботи в сфері вирощуванні лікарських рослин, що дозволяє разом зі своїми партнерами та клієнтами досягти найвищих показників в українському агробізнесі.

Ми забезпечуємо клієнтів високоякісною продукцією та надаємо ефективні послуги вже більше 5 років. Саме тому ми прагнемо поділитися досвідом та знаннями з нашими клієнтами, щоб разом досягти найвищих результатів. Із року в рік кількість наших постійних клієнтів зростає, тому що ми завжди намагаємося удосконалювати свою діяльність, прагнучи стати кращими партнерами.

Фіто ферма надає Стартову допомогу у створенні Вашого бізнесу з вирощування та збору лікарських рослин:


  • Надання повної методики збору та вирощування всіх рослин які будуть релевантними для вашого ОТГ
  • Налаштування процесів з залученням найкращих експертів
  • Гарантія збуту всіх зібраних товарів (попередньо затвердженої якості) за ринковими цінами
  • Допомога з отриманням фінансування для старту (гранти)
  • Юридичний супровід проекту

Ми у соц мережах